Kontakt

Zarząd firmy

Michał Jucha Prezes Zarządu michal.jucha@jucha-beton.pl
Magdalena Jucha Prokurent / Prawnik Spółki magdalena.jucha@jucha-beton.pl
Maria Jucha Prokurent maria.jucha@jucha-beton.pl
Dagmara Szczerbicka Asystentka Zarządu 606 182 960   biuro@jucha-beton.pl

Beton Towarowy

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO WYCENIĆ LUB ZAMÓWIĆ BETON SUGERUJEMY BEZPOŚREDNI KONTAKT Z PRACOWNIKAMI NASZEGO DZIAŁU HANDLOWEGO LUB OSOBĄ Z DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA PRZYPISANĄ DO KAŻDEGO ODDZIAŁU.

Kręgiel Piotr Dyrektor Zarządzający 604 271 751  p.kregiel@jucha-beton.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

Sarniak Tomasz Kierownik ds. sprzedaży  727 666 000 t.sarniak@jucha-beton.pl
Furmański Tomasz Kierownik ds. sprzedaży 790 222 846 t.furmanski@jucha-beton.pl
Sych Arkadiusz Doradca techniczno-handlowy  602 712 477   a.sych@jucha-beton.pl

 
DZIAŁ LOGISTYKI

Dariusz Kisiel Kierownik ds. logistyki 608 684 692  d.kisiel@jucha-beton.pl
Hanna Krupa Starszy Logistyk 790 222 397 zamowienia@jucha-beton.pl
Małgorzata Cieślak Logistyk 600 923 983  zamowienia@jucha-beton.pl
Aleksandra Pawlicka Młodszy Logistyk 668 894 623  zamowienia@jucha-beton.pl

 
TRANSPORT

Niewiadomski Piotr Kierownik Transportu  668 894 615   transport@jucha-beton.pl
Kowalska Anna Asystentka ds. rozliczeń  660 738 052   rozliczenia.transport@jucha-beton.pl

 
WROCŁAW

Justyna Hiterska Kierownik Biura Obsługi Klienta – Wrocław 795 499 320  wroclaw@jucha-beton.pl
Piotr Misiak Kierownik WBT Operator 660 738 057  wbt.wroclaw@jucha-beton.pl
Gac Józef Operator WBT 795 512 863

 
TRZEBNICA

Anna Chabińska-Ziemlanka Kierownik Biura Obsługi Klienta – Trzebnica i Głoska 668 894 617  trzebnica@jucha-beton.pl
Cieślak Rafał Kierownik WBT Operator – Logistyk 662 077 623   wbt.trzebnica@jucha-beton.pl

 
STANOWICE

Ciupik Anna Kierownik Biura Obsługi Klienta – Stanowice 668 675 428  stanowice@jucha-beton.pl 
Brusiło Michał Kierownik WBT Operator – Logistyk 668 004 820  wbt.stanowice@jucha-beton.pl

 
STRZELCE

Sieniuć Roksana Kierownik Biura Obsługi Klienta – Strzelce i Kępno 660 738 055  strzelce@jucha-beton.pl
Kiedos Mirosław Operator – Logistyk  668 894 621  wbt.strzelce@jucha-beton.pl

GŁOSKA

Anna Chabińska-Ziemlanka Kierownik Biura Obsługi Klienta – Trzebnica i Głoska 668 894 617  gloska@jucha-beton.pl
Majkowski Zbigniew Operator – Logistyk 668 857 749   wbt.gloska@jucha-beton.pl

 
KĘPNO

Sieniuć Roksana Kierownik Biura Obsługi Klienta – Strzelce i Kępno 660 738 055    kepno@jucha-beton.pl
Olek Dawid Operator – Logistyk 604 059 586  wbt.kepno@jucha-beton.pl

 

Prefabrykacja

Maryniak Magdalena Kierownik Działu Prefabrykacji

668 894 622 zapytanie.prefabrykaty@jucha-beton.pl
Róża Wasilewska p.o. Kierownika biura obsługi klienta 608 487 940 bok.prefabrykaty@jucha-beton.pl
Lempart Mariusz Kierownik Produkcji 660 7380 58 dur.prefabrykaty@jucha-beton.pl

Posadzki przemysłowe

Karol Cygan Menadżer Projektu 603 766 060 budownictwoprzemyslowe@jucha-beton.pl
Knapiński Rafał Kierownik Realizacji 668 857 743 posadzki@jucha-beton.pl
Tomasz Nowak Kierownik Nadzoru 790 222 680 t.nowak@jucha-beton.pl

Administracja i księgowość

Agata Grochowska Dyrektor Finansowy 790 222 981 dyrektorfinansowy@jucha-beton.pl
Beata Bufan Główna Księgowa 606 225 935 glownaksiegowa@jucha-beton.pl
Ewelina Kostyła-Tomaszek Księgowa 609 736 161 ksiegowa2@jucha-beton.pl
Katarzyna Dawidzińska Dyrektor ds. kontroli kosztów 606 223 700 k.dawidzinska@jucha-beton.pl
Marta Jucha Marketing 606 225 305 marketing@jucha-beton.pl

Laboratorium

Kowalski Szymon Dyrektor ds. technologii i jakości 604 947 897 glownytechnolog@jucha-beton.pl
Jędrych Artur Technolog 668 894 619 laboratorium@jucha-beton.pl
Michalski Stanisław Laborant 600 979 045

JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Sołtysowicka 27d,
51-168 Wroclaw

Infolinia 71 325 15 17
zapytanie@jucha-beton.pl

NIP: 8952011297
Regon: 021833838

Rachunek bankowy:
PKO BP S.A.:
Nr konta: 49 1020 5226 0000 6302 0557 7616

Do wyjaśnienia lub zgłoszenia niezwykłych zdarzeń: opinia@jucha-beton.pl





Znajdź nas

Spółka JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach.

Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Szczegółowa mapa
mapka

Wrocław

ul. Sołtysowicka 27d, 51-168 Wrocław

Strzelce k. Oleśnicy

Strzelce 86, 56-410 Dobroszyce

Trzebnica

ul. Milicka 46, 55-100 Trzebnica

Stanowice

ul. Wierzbowa 1, 55-200 Oława, Stanowice

Głoska

ul. Średzka 11, 55-330 Miękinia, Głoska

Kępno

ul. Przemysłowa 8, 63-600 Kępno