O firmie

Aktualnie

Spółka GRUPA JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach. Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Korzystne położenie naszych pięciu oddziałów w Trzebnicy, Stanowicach k/Oławy, Strzelcach k/Oleśnicy, Głosce k/Miękini oraz oddziału w Kępnie, woj. wielkopolskie, zapewnia nam bardzo duże możliwości logistyczne, a łączna wydajność wszystkich naszych węzłów to aż 350 m³/godz. gotowego betonu. Posiadamy dużą flotę samochodów dostawczych i osobowych- 16 betonomieszarek, 6 pomp, 5 wywrotek, 3 cementowozy, HDS, 6 ładowarek, 12 wózków widłowych, 15 aut dostawczych i osobowych oraz maszynę do układania posadzek.

O jakość naszych wyrobów dba Zakładowe Laboratorium JUCHA BETON. Laboratorium Zakładowe posiada Certyfikat świadczący o wdrożeniu systemu Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z wymogami normy PN-EN 206-1:2003 „Beton cz.1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność”.
Zakładowe Laboratorium Betonu współpracuje również z Laboratorium Akredytowanym Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Laboratorium Betonów Centrum Technologicznego CHRYSO, Laboratorium Materiałów Budowlanych Górażdże w Strzelcach Opolskich oraz Certyfikowanym Laboratorium Budowlanym LABTECHNE Sp. z o.o.

Dział PREFABRYKACJI na oddziale w Trzebnicy zajmuje się produkcją systemu studni szczelnych TOOBET, systemu ogrodzeń WALLBET, małej architektury miejskiej oraz innych elementów na zamówienie. Dzięki innowacyjnej linii technologicznej jesteśmy w stanie wykonać wiele skomplikowanych produktów i nie boimy się wyzwań.

Dział BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE/POSADZKI to stosunkowo młody dział w naszej firmie, ale rozwija się niezwykle szybko. Nasza firma jako jedyna na rynku oferuje kompleksową usługę produkcji betonu i układania posadzki. Gwarantujemy jakość betonu i wykonania posadzki. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom i posiadaniu profesjonalnego sprzętu zdobyliśmy już duże doświadczenie i wysoką pozycję na rynku.

Wszystko to oraz centralna logistyka sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane i duże inwestycje.

Zaufały nam największe firmy budowlane…DOŁĄCZ DO NICH!!!

Historia

Historia firmy JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. sięga roku 1991. W roku tym powstała firma, z której to wywodzi się spółka JUCHA BETON – SANBET. Najważniejszą i najbardziej strategiczną dla rozwoju firmy była zmiana struktury właścicielskiej w styczniu 2005 roku, w wyniku której powstała firma SANBET Fabryka Betonu Maciej Jucha.

Właściciel, Maciej Jucha dysponował wtedy dwoma zakładami produkującymi beton we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 27d oraz w Trzebnicy przy ul. Milickiej 46.

Od 2005 roku realizowana była systematycznie strategia rozwoju firmy co przynosiło długo oczekiwane wyniki.

W grudniu 2007 roku do dyspozycji przyszłych kontrahentów został oddany zakład produkcyjny w Stanowicach koło Oławy a w marcu 2011 roku otwarty został czwarty zakład firmy SANBET Fabryka Betonu Maciej Jucha w Strzelcach koło Oleśnicy.

Nieoczekiwana zmiana nastąpiła w październiku 2011 r. z powodu nieszczęśliwego wypadku samochodowego, w którym zginął właściciel firmy, Maciej Jucha. Przedsiębiorstwo pod nazwą SANBET FABRYKA BETONU MICHAŁ JUCHA przejął syn, Michał Jucha związany z firmą od 2007r.

Kontynuując rozwój przedsiębiorstwa w lutym 2012 roku powstała spółka SANBET FABRYKA BETONU MICHAŁ JUCHA SP. K. a w marcu został uruchomiony piąty zakład produkcyjny w Głosce koło Miękini.

Decyzją zarządu firmy w lutym 2013 roku zmianie uległo logo oraz nazwa firmy na JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K.

W październiku 2016 roku w Kępnie otwarty został nowy, szósty już zakład produkcyjny, który jest zarazem pierwszym oddziałem firmy na terenie województwa wielkopolskiego.

Równolegle rozwijał się dział prefabrykacji firmy JUCHA BETON w Trzebnicy, który powstał w roku 2014. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży betonu towarowego oraz innowacyjne technologie dział prefabrykacji JUCHA BETON stał się rozpoznawalny na rynku, produkując system studni szczelnych TOOBET, małą architekturę oraz inne elementy na zamówienie.

W roku 2017 firma JUCHA BETON SP. Z O. O. SP. K. rozpoczęła również działalność w branży posadzek przemysłowych powołując nowy dział BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO. Jako jedyna firma na rynku JUCHA BETON gwarantuje jakość mieszanki i wykonania, produkując beton, jak i układając posadzkę, z profesjonalnym i przeszkolonym personelem oraz sprzętem na najwyższym poziomie.

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie sprawiło, że nasze wszystkie działy: BETONU, PREFABRYKACJI I POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH działają z wieloma sukcesami obsługując największe firmy budowlane na świecie.

Znajdź nas

Spółka JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach.

Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Szczegółowa mapa
mapka

Strzelce k. Oleśnicy

Strzelce 86, 56-410 Dobroszyce
+48 71 325 15 17

Trzebnica

ul. Milicka 46, 55-100 Trzebnica
+48 71 325 15 17

Stanowice

ul. Wierzbowa 1, 55-200 Oława, Stanowice
+48 71 325 15 17

Głoska

ul. Średzka 11, 55-330 Miękinia, Głoska
+48 71 325 15 17

Kępno

ul. Przemysłowa 8, 63-600 Kępno
+48 71 325 15 17