O firmie

Aktualnie

Spółka GRUPA JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach. Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Korzystne położenie naszych sześciu oddziałów we Wrocławiu, Trzebnicy, Stanowicach k/Oławy, Strzelcach k/Oleśnicy, Głosce k/Miękini oraz oddziału w Kępnie, woj. wielkopolskie, zapewnia nam bardzo duże możliwości logistyczne, a łączna wydajność wszystkich naszych węzłów to aż 350 m³/godz. gotowego betonu. Posiadamy dużą flotę samochodów dostawczych i osobowych- 16 betonomieszarek, 6 pomp, 5 wywrotek, 3 cementowozy, HDS, 6 ładowarek, 12 wózków widłowych, 15 aut dostawczych i osobowych oraz maszynę do układania posadzek.

O jakość naszych wyrobów dba Zakładowe Laboratorium JUCHA BETON. Laboratorium Zakładowe posiada Certyfikat świadczący o wdrożeniu systemu Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z wymogami normy PN-EN 206-1:2003 „Beton cz.1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność”.
Zakładowe Laboratorium Betonu współpracuje również z Laboratorium Akredytowanym Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Laboratorium Betonów Centrum Technologicznego CHRYSO, Laboratorium Materiałów Budowlanych Górażdże w Strzelcach Opolskich oraz Certyfikowanym Laboratorium Budowlanym LABTECHNE Sp. z o.o.

Dział PREFABRYKACJI na oddziale w Trzebnicy zajmuje się produkcją systemu studni szczelnych TOOBET, systemu ogrodzeń WALLBET, małej architektury miejskiej oraz innych elementów na zamówienie. Dzięki innowacyjnej linii technologicznej jesteśmy w stanie wykonać wiele skomplikowanych produktów i nie boimy się wyzwań.

Dział BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE/POSADZKI to stosunkowo młody dział w naszej firmie, ale rozwija się niezwykle szybko. Nasza firma jako jedyna na rynku oferuje kompleksową usługę produkcji betonu i układania posadzki. Gwarantujemy jakość betonu i wykonania posadzki. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom i posiadaniu profesjonalnego sprzętu zdobyliśmy już duże doświadczenie i wysoką pozycję na rynku.

Wszystko to oraz centralna logistyka sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane i duże inwestycje.

Zaufały nam największe firmy budowlane…DOŁĄCZ DO NICH!!!

Historia

Historia firmy JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. sięga roku 1991. W roku tym powstała firma, z której to wywodzi się spółka JUCHA BETON – SANBET. Najważniejszą i najbardziej strategiczną dla rozwoju firmy była zmiana struktury właścicielskiej w styczniu 2005 roku, w wyniku której powstała firma SANBET Fabryka Betonu Maciej Jucha.

Właściciel, Maciej Jucha dysponował wtedy dwoma zakładami produkującymi beton we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 27d oraz w Trzebnicy przy ul. Milickiej 46.

Od 2005 roku realizowana była systematycznie strategia rozwoju firmy co przynosiło długo oczekiwane wyniki.

W grudniu 2007 roku do dyspozycji przyszłych kontrahentów został oddany zakład produkcyjny w Stanowicach koło Oławy a w marcu 2011 roku otwarty został czwarty zakład firmy SANBET Fabryka Betonu Maciej Jucha w Strzelcach koło Oleśnicy.

Nieoczekiwana zmiana nastąpiła w październiku 2011 r. z powodu nieszczęśliwego wypadku samochodowego, w którym zginął właściciel firmy, Maciej Jucha. Przedsiębiorstwo pod nazwą SANBET FABRYKA BETONU MICHAŁ JUCHA przejął syn, Michał Jucha związany z firmą od 2007r.

Kontynuując rozwój przedsiębiorstwa w lutym 2012 roku powstała spółka SANBET FABRYKA BETONU MICHAŁ JUCHA SP. K. a w marcu został uruchomiony piąty zakład produkcyjny w Głosce koło Miękini.

Decyzją zarządu firmy w lutym 2013 roku zmianie uległo logo oraz nazwa firmy na JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K.

W październiku 2016 roku w Kępnie otwarty został nowy, szósty już zakład produkcyjny, który jest zarazem pierwszym oddziałem firmy na terenie województwa wielkopolskiego.

Równolegle rozwijał się dział prefabrykacji firmy JUCHA BETON w Trzebnicy, który powstał w roku 2014. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży betonu towarowego oraz innowacyjne technologie dział prefabrykacji JUCHA BETON stał się rozpoznawalny na rynku, produkując system studni szczelnych TOOBET, małą architekturę oraz inne elementy na zamówienie.

W roku 2017 firma JUCHA BETON SP. Z O. O. SP. K. rozpoczęła również działalność w branży posadzek przemysłowych powołując nowy dział BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO. Jako jedyna firma na rynku JUCHA BETON gwarantuje jakość mieszanki i wykonania, produkując beton, jak i układając posadzkę, z profesjonalnym i przeszkolonym personelem oraz sprzętem na najwyższym poziomie.

We wrześniu 2022 roku otworzyliśmy również nowy oddział we Wrocławiu, przy ulicy Szczecińskiej, co daje nam świetne możliwości logistycznie na terenie całego miasta.

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie sprawiło, że nasze wszystkie działy: BETONU, PREFABRYKACJI I POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH działają z wieloma sukcesami obsługując największe firmy budowlane na świecie.

Znajdź nas

Spółka GRUPA JUCHA BETON Sp. z o.o. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach.

Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Szczegółowa mapa
mapka

Wrocław

ul. Szczecińska 7A, 54-517 Wrocław
+48 71 325 15 17

Strzelce k. Oleśnicy

Strzelce 86, 56-410 Dobroszyce
+48 71 325 15 17

Trzebnica

ul. Milicka 46, 55-100 Trzebnica
+48 71 325 15 17

Stanowice

ul. Wierzbowa 1, 55-200 Oława, Stanowice
+48 71 325 15 17

Głoska

ul. Średzka 11, 55-330 Miękinia, Głoska
+48 71 325 15 17

Kępno

ul. Przemysłowa 8, 63-600 Kępno
+48 71 325 15 17