Kontakt

Zarząd firmy

Michał Jucha Prezes Zarządu michal.jucha@jucha-beton.pl
Magdalena Jucha Prokurent / Prawnik Spółki magdalena.jucha@jucha-beton.pl
Maria Jucha Prokurent maria.jucha@jucha-beton.pl
Dagmara Szczerbicka Asystentka Zarządu 606 182 960   biuro@jucha-beton.pl

Beton Towarowy

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO WYCENIĆ LUB ZAMÓWIĆ BETON SUGERUJEMY BEZPOŚREDNI KONTAKT Z PRACOWNIKAMI NASZEGO DZIAŁU HANDLOWEGO LUB OSOBĄ Z DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA PRZYPISANĄ DO KAŻDEGO ODDZIAŁU.

DZIAŁ HANDLOWY

Kręgiel Piotr Dyrektor Handlowy 604 271 751  dyrektorhandlowy@jucha-beton.pl
Sarniak Tomasz Doradca Techniczno-Handlowy  727 666 000 t.sarniak@jucha-beton.pl
Furmański Tomasz Doradca Techniczno-Handlowy 790 222 846 t.furmanski@jucha-beton.pl
Sych Arkadiusz Doradca Techniczno-Handlowy  602 712 477   a.sych@jucha-beton.pl

 
DZIAŁ LOGISTYKI

Dariusz Kisiel Kierownik Logistyki 608 684 692  logistyka@jucha-beton.pl
Hanna Krupa Starszy Logistyk 600 923 983 zamowienia@jucha-beton.pl
Aleksandra Pawlicka Logistyk 668 894 623, 790 222 397  zamowienia@jucha-beton.pl

 
TRANSPORT

Niewiadomski Piotr Kierownik Transportu i Utrzymiania Ruchu  668 894 615   transport@jucha-beton.pl

 
WROCŁAW

Justyna Hiterska Kierownik Biura Obsługi Klienta – Wrocław 795 499 320  wroclaw@jucha-beton.pl
Piotr Misiak Kierownik WBT 660 738 057  wbt.wroclaw@jucha-beton.pl
Gac Józef Operator WBT 795 512 863

 
TRZEBNICA

Anna Chabińska-Ziemlanka Kierownik Biura Obsługi Klienta – Trzebnica i Głoska 668 894 617  trzebnica@jucha-beton.pl
Cieślak Rafał Kierownik WBT 662 077 623   wbt.trzebnica@jucha-beton.pl

 
STANOWICE

Ciupik Anna Kierownik Biura Obsługi Klienta – Stanowice 668 675 428  stanowice@jucha-beton.pl 
Brusiło Michał Kierownik WBT 668 004 820  wbt.stanowice@jucha-beton.pl

 
STRZELCE

Sieniuć Roksana Kierownik Biura Obsługi Klienta – Strzelce i Kępno 660 738 055  strzelce@jucha-beton.pl
Kiedos Mirosław Kierownik WBT  668 894 621  wbt.strzelce@jucha-beton.pl

GŁOSKA

Anna Chabińska-Ziemlanka Kierownik Biura Obsługi Klienta – Trzebnica i Głoska 668 894 617  gloska@jucha-beton.pl
Majkowski Zbigniew Kierownik WBT 668 857 749   wbt.gloska@jucha-beton.pl

 
KĘPNO

Sieniuć Roksana Kierownik Biura Obsługi Klienta – Strzelce i Kępno 660 738 055    kepno@jucha-beton.pl
Olek Dawid Kierownik WBT 604 059 586  wbt.kepno@jucha-beton.pl

 

Prefabrykacja

Maryniak Magdalena Kierownik Działu Prefabrykacji

668 894 622 zapytanie.prefabrykaty@jucha-beton.pl
Róża Wasilewska Kierownik Biura Obsługi Klienta 608 487 940 bok.prefabrykaty@jucha-beton.pl
Lempart Mariusz Kierownik Produkcji 660 7380 58 dur.prefabrykaty@jucha-beton.pl

Posadzki przemysłowe

Karol Cygan Kierownik Działu Posadzki Przemysłowe 603 766 060 posadzki@jucha-beton.pl
Knapiński Rafał Kierownik Przygotowania Realizacji 668 857 743 posadzki@jucha-beton.pl
Tomasz Nowak Kierownik Nadzoru Realizacji 790 222 680 posadzki@jucha-beton.pl
Maksym Kuźniar Kierownik Realizacji i Rozwoju 795 499 310 posadzki@jucha-beton.pl

Administracja i księgowość

Tomasz Zachariasiewicz Dyrektor Finansowy 608 488 024 dyrektorfinansowy@jucha-beton.pl
Dawid Mrowiec Kontroler Finansowy 662 096 382 d.mrowiec@jucha-beton.pl
Beata Bufan Główna Księgowa 606 225 935 glownaksiegowa@jucha-beton.pl
Ewelina Kostyła-Tomaszek Zastępca Głównej Księgowej 609 736 161 ksiegowa2@jucha-beton.pl
Justyna Łamasz

Księgowa j.lamasz@jucha-beton.pl
Katarzyna Dawidzińska Dyrektor Administracyjny 606 223 700 dyrektoradministracyjny@jucha-beton.pl
Marta Jucha Marketing 606 225 305 marketing@jucha-beton.pl

Laboratorium

Kowalski Szymon Dyrektor ds. technologii i jakości 604 947 897 glownytechnolog@jucha-beton.pl
Jędrych Artur Technolog 668 894 619 laboratorium@jucha-beton.pl
Michalski Stanisław Laborant 600 979 045

JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Sołtysowicka 27d,
51-168 Wroclaw

Infolinia 71 325 15 17
zapytanie@jucha-beton.pl

NIP: 8952011297
Regon: 021833838

Rachunek bankowy:
PKO BP S.A.:
Nr konta: 49 1020 5226 0000 6302 0557 7616

Do wyjaśnienia lub zgłoszenia niezwykłych zdarzeń: opinia@jucha-beton.pl





Znajdź nas

Spółka JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach.

Od początku działalności, czyli od roku 1991 celem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz zadowolenie klienta co ma swój wyraz w zrealizowaniu dostaw betonu na najważniejsze inwestycje dla naszego regionu.

Szczegółowa mapa
mapka

Wrocław

ul. Sołtysowicka 27d, 51-168 Wrocław

Strzelce k. Oleśnicy

Strzelce 86, 56-410 Dobroszyce

Trzebnica

ul. Milicka 46, 55-100 Trzebnica

Stanowice

ul. Wierzbowa 1, 55-200 Oława, Stanowice

Głoska

ul. Średzka 11, 55-330 Miękinia, Głoska

Kępno

ul. Przemysłowa 8, 63-600 Kępno